UBER UNS

ARTE ALUMINIUM

separator

Rekabet üstü fark yaratır…

ARTE ALUMINIUM

Arte Alüminyum, alüminyum sektöründe faaliyet gösteren öncü ve yenilikçi firmalardan biridir.

Arte Aluminum develops its high value-added products in accordance with its customer-oriented approach and their needs. Arte constantly improves itself thanks to its R&D activities, thus offering many advantages to its customers and helping to increase their competitiveness.

Arte Alüminyum, katma değeri yüksek ürünlerini müşteri odaklı anlayışı ve onların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde geliştirir. ARGE faaliyetleri sayesinde kendini sürekli geliştiren Arte bu sayede müşterilerine pek çok avantaj sunar ve rekabet güçlerini arttırmaya destek olur.

Arte Alüminyum, uzman kadrosuyla yurt içinde ve özellikle Avrupa, Asya, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika başta olmak üzere Afrika’da pek çok müşterisine alüminyum profil konusunda çözümler ayrıca inşaat, doğrama, reklam, makine, aksesuar, mobilya ve güneş enerjisi sektörleri için ürünler sunar.

Hizmetlerimiz

Olması gerekeni icra ediyor, alüminyum ile alakalı her şeyi sahneye çıkartıyoruz…

Alüminyum Profil

Her büyük başarı bir hayalle başlar ve her hayalin gerçekleşmesi için insanlara ihtiyaç vardır. Arte Alüminyum ileri teknolojileri kullanan yetenekli uzman kadrosuyla alüminyum profil üreticileri arasında ön saflarda yerini almıştır.

Alüminyum, eşsiz özellikleri sayesinde mühendislik ve inşaat alanlarında çok yönlülüğü ile tanınır. Pek çok uygulamada korozyona karşı yüksek dirence sahiptir. Bunun yanı sıra alüminyumunun elektrik ve ısı iletkenliği, hem ısıyı hem de ışığı yansıtma gücü çok yüksektir

Yüzey İşlemleri

Aluminium ist eines der am häufigsten vorkommenden Metalle der Welt und bekannt für seine Leichtigkeit, Festigkeit und Korrosionsbeständigkeit. Obwohl unbehandelte Aluminiumprofile für die meisten Anwendungen ausreichend sind, gibt es viele triftige Gründe für eine Oberflächenbehandlung von Aluminium. Dazu gehören die Einfärbung, die Erhöhung der Korrosionsbeständigkeit und Härte des Metalls, die Vermeidung von Verschleiß und eine zusätzliche Reflexionskraft.

Arte Alüminyum, günümüzde tercih edilen eloksal ve elektrostatik toz boyama gibi yüzey işlemlerini başarı ile uygulamaktadır.

Ekstrüzyon

Ulaşımdan inşaata, otomobil ve uçak üretiminden sınai makinelere, mimarlıktan tüketici ürünlerine kadar neredeyse tüm sanayi dalları alüminyum ekstrüzyon teknolojisinden faydalanır.

ARTE, müşterisinin kullanımına özel ve teknik şartnamelere uygun alüminyum formlar üretir. Ekstrüzyon sayesinde mükemmel mukavemeti ve yüzey finişi olan karmaşık kesitler elde edilir. Alüminyum ekstrüzyon prosesinde, biyet denen alüminyum bloku, biyetin kendisinden daha küçük bir kalıptan baskı uygulanarak geçirilir ve bu şekilde istenen form elde edilir.

Mekanik İşlemli Profiller

Arte, teknik konularda sürekli eğitim alan ve günün koşullarına ayak uyduran ekibiyle, alüminyum profili sadece üretmekle kalmaz, bu profilleri mekanik işlemler sayesinde katma değeri yüksek ürünlere dönüştürür.

 

Pazardaki gelişimlere hızlı bir şekilde uyum sağlayan şirketimiz, özellikle müşteri taleplerini 100% yerine getirmek için yıllardan beri mekanik işlemli profillerde uzmanlaşmıştır. Buna bağlı olarak hassas kesim, açılı kesim, delme, boşaltma, frezeleme, bükme, pah kırma, çapak alma ve kanal açma gibi birçok mekanik işlemi yapabilmektedir.

Projeniz mi var ? O halde bizimle irtibata geçin.

de_DEGerman