ABOUT US

Arte Aluminyum

separator

It creates a difference beyond competition...

Arte Aluminyum

Arte Aluminum is one of the leading and innovative companies operating in the aluminum industry.

It becomes the solution partner of its customers by producing aluminum profiles with extrusion technology and performing mechanical operations.

Arte Alüminyum, katma değeri yüksek ürünlerini müşteri odaklı anlayışı ve onların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde geliştirir. ARGE faaliyetleri sayesinde kendini sürekli geliştiren Arte bu sayede müşterilerine pek çok avantaj sunar ve rekabet güçlerini arttırmaya destek olur.

With its expert staff, Arte Aluminum offers aluminum profile solutions to many customers in the country and especially in Europe, Asia, the Balkan countries, North Africa and Africa, as well as products for the construction, joinery, advertising, machinery, accessories, furniture and solar energy sectors.

Hizmetlerimiz

Olması gerekeni icra ediyor, alüminyum ile alakalı her şeyi sahneye çıkartıyoruz…

Alüminyum Profil

Her büyük başarı bir hayalle başlar ve her hayalin gerçekleşmesi için insanlara ihtiyaç vardır. Arte Alüminyum ileri teknolojileri kullanan yetenekli uzman kadrosuyla alüminyum profil üreticileri arasında ön saflarda yerini almıştır.

Alüminyum, eşsiz özellikleri sayesinde mühendislik ve inşaat alanlarında çok yönlülüğü ile tanınır. Pek çok uygulamada korozyona karşı yüksek dirence sahiptir. Bunun yanı sıra alüminyumunun elektrik ve ısı iletkenliği, hem ısıyı hem de ışığı yansıtma gücü çok yüksektir

Yüzey İşlemleri

Aluminum is one of the most abundant metals in the world and is known for its lightness, strength and corrosion resistance. Although untreated aluminum profiles are sufficient for most applications, there are many valid reasons for surface treatment of aluminum. These include coloring, increasing the corrosion resistance and hardness of the metal, preventing wear and providing additional reflective power.

Arte Alüminyum, günümüzde tercih edilen eloksal ve elektrostatik toz boyama gibi yüzey işlemlerini başarı ile uygulamaktadır.

Ekstrüzyon

Ulaşımdan inşaata, otomobil ve uçak üretiminden sınai makinelere, mimarlıktan tüketici ürünlerine kadar neredeyse tüm sanayi dalları alüminyum ekstrüzyon teknolojisinden faydalanır.

ARTE, müşterisinin kullanımına özel ve teknik şartnamelere uygun alüminyum formlar üretir. Ekstrüzyon sayesinde mükemmel mukavemeti ve yüzey finişi olan karmaşık kesitler elde edilir. Alüminyum ekstrüzyon prosesinde, biyet denen alüminyum bloku, biyetin kendisinden daha küçük bir kalıptan baskı uygulanarak geçirilir ve bu şekilde istenen form elde edilir.

Mekanik İşlemli Profiller

Arte, teknik konularda sürekli eğitim alan ve günün koşullarına ayak uyduran ekibiyle, alüminyum profili sadece üretmekle kalmaz, bu profilleri mekanik işlemler sayesinde katma değeri yüksek ürünlere dönüştürür.

 

Pazardaki gelişimlere hızlı bir şekilde uyum sağlayan şirketimiz, özellikle müşteri taleplerini 100% yerine getirmek için yıllardan beri mekanik işlemli profillerde uzmanlaşmıştır. Buna bağlı olarak hassas kesim, açılı kesim, delme, boşaltma, frezeleme, bükme, pah kırma, çapak alma ve kanal açma gibi birçok mekanik işlemi yapabilmektedir.

Projeniz mi var ? O halde bizimle irtibata geçin.

en_USEnglish